Forum Ząbkowice Śląskie . Ziemia ząbkowicka . Kreis Frankenstein

Witamy na forum o ziemi ząbkowickiej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Witamy na Forum Ząbkowice Śląskie . Znajdziesz tutaj praktyczne informacje , ciekawostki , historię Ząbkowic Śląskich i okolic . Serdecznie zapraszamy mieszkańców , firmy i instytucje z Ząbkowic i całego powiatu ząbkowickiego.


ZANIM SIĘ ZAREJESTRUJESZ PRZECZYTAJ REGULAMIN FORUM O ZIEMI ZĄBKOWICKIEJ


#1 2013-07-08 11:21:02

 Bevvie

Młody Frankenstein

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 34
Punktów :   

Gry

Od 2006 roku gram w Monstersgame ,swego czasu oddałem konto ,które było najlepsze w Polsce oraz uważano za jedno z najlepszych w tego typu w Świecie teraz prowadzę razem z kolegą konto,które pobiło już w wielu osiągnięciach moje poprzednie konto, kumpel internetowy [ emerytowany oficer Policji] mieszka na Mazurach i tak wspólnie ciągniemy ten internetowy wózek zabijając nude ,na dole link

http://world2.monstersgame.wp.pl/index. … d=35017199

Offline

 

#2 2013-07-08 19:54:54

Rudobrody

Administrator

17279000
Call me!
Zarejestrowany: 2010-01-18
Posty: 1551
Punktów :   

Re: Gry

Nie gram .


Znaczy na dzień dziejszy nie gram w gry internetowe . Grałem w ogame , traviana , setlersów , war of tank , po pewnym czasie nudzą mnie , poza tym jak nie wyślesz sms-a , lub nie doładujesz kartą kredytową to niestety , będziesz się zbyt wolno rozwijał i masz małe szanse na osiągnięcie wysokiego poziomu .

Nie powiem , że nie pograłbym . jednak szkoda czasu . Ciągną mnie jednak gry typu Medal of Honor ... pewnie coś wymyślili już od tego czasu coś lepszego .Pograłbym w Sudden strike - takie ganianie żołnierzami po polach i lasach w czasie II wojny światowej .

Czasami z dziećmi i z żoną grywamy w planszówkę - Magia i miecz ...


Prawdziwy mężczyzna nie je miodu prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły

Offline

 

#3 2013-07-09 11:12:35

 Bevvie

Młody Frankenstein

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2013-05-28
Posty: 34
Punktów :   

Re: Gry

Najlepszą na rynku grą internetową jest obecnie

http://www.the-west.pl/

chociaż na samym starcie zaczyna się poradnikiem,gra jest tak rozbudowana ,że wymaga studiowania godzinami ,setki questów ,tysiące elementów ubiorczych i do walki ,można wybrać sobie postać,którą będziemy starać się przetrwać na dzikim zachodzie ,polecam żołnierza jakby ktoś się zdecydował ,najlepszy pod pojedynki i na forty,bo ma najwięcej życia ,no właśnie forty , kilkuset graczy walczy online o fort i na planszy widzisz wszystkich naraz  jak atakują i jak giną , gra bardzo dobra dla młodzieży ,ponieważ zmusza do myślenia , planowania itp.

Znam też ludzi ,którzy są uzależnieni od tej gry i spędzają w niej większość swojego życia, na szczęście jest ich nie wielu nie polecam grania korzystając z premek ,są horrendalnie drogie i na domiar złego jest ich kilka , grając bez premki też można się fajnie bawić ,a gdy już grę opanujemy zabierze nam góra pół godziny czasu dziennie ,dzieląc go z innymi czynnościami na kompie ,a satysfakcji i zabawy multum,bo ciągle czymś jesteśmy nowym zaskakiwani nawet grając kilka lat ,ja obecnie nie gram na serwerach polskich tylko bawię się na międzynarodowym ,testowym.

Offline

 
stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.game.pun.pl www.zse-3d.pun.pl www.nvbakugan.pun.pl www.trzeciabe.pun.pl www.hajtownia.pun.pl